در فرایند طراحی سایت یک عامل بسیار مهم پشتیبانی آن وب سایت می باشد. اگر شما هم مزایای پشتیبانی سایت را بدانید در مدت زمان کوتاهی به دنبال یک پشتیبان برای سایت تان می گردید. طراحی سایت آخر کار شما نیست و شما برای حفظ کیفیت و سلامت وب سایت تان به یک پشتیبان وب سایت نیاز دارید.

 

منظور از پشتیبانی سایت

روز به روز کسب و کارها به فضای آنلاین وارد می شوند. یک وب سایت مانند محل یک شرکت است که مشتریان و کاربران انتظار دارند که در هر ساعت از روز بتوانند به آن دسترسی پیدا کنند. وب سایت های استاتیک که دارای صفحاتی ثابت اند نسبت به وب سایت های داینامیک مانند فروشگاه های آنلاین نیاز کمتری به پشتیبانی سایت دارند. بد نیست که به یک سیستم کامپیوتری همانند یک ارگانیسم نگاه کنیم. در روز راه اندازی یک سایت ممکن است امکانات آن محدود باشد، به مرور زمان توسعه بیشتر بر روی آن انجام می گیرید، ترافیک و تعداد کاربران آن افزایش می یابد.

پشتیبانی سایت

"*" indicates required fields

تفاوت پشتیبانی آنلاین و پشتیبانی سایت؛ تعریف هر کدام

پشتیبانی سایت با پشتیبانی آنلاین تفاوت دارد. پشتیبانی آنلاین به خدماتی گفته می شود که به طور آنلاین بر بستر اینترنت ارائه می گردد. اما پشتیبانی سایت به منظور نگهداری و تضمین عملکرد صحیح یک وب سایت است.

پشتیبانی سایت
پشتیبانی سایت ورد پرسی

تفاوت پشتیبانی سایت وردپرسی و سایت های کدنویسی

استفاده از از وردپرس فرایند پشتیبانی را بسیار ساده تر خواهد کرد. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است که در سال های گذشته محبوبیت بسیار زیادی در بین کارشناسان طراحی سایت کسب کرده است. این سیستم کار طراحی سایت و پشتیبانی را بسیار ساده کرده است که به موجب آن تعرفه پشتیبانی سایت وردپرس و حقوق پشتیبان سایت هم تفاوت چشمگیری نسبت به سایر روش ها دارد.

مزایا و اهمیت پشتیبانی سایت

متاسفانه صاحبان کسب و کارها در زمینه های فنی طراحی وب سایت اطلاعات کمی دارند. در زمان سفارش وب سایت به علت تخصصی بودن برخی موضوعات هیچ ایده ای برای سفارش و سنجش محصول که در این مثال یک سایت است ندارند. از این رو بسیاری از آنها به دنبال یک سایت ارزان می گردند. محصولی که بیشتر توسط افراد غیر حرفه ای و بدون پشتیبانی مناسب و طولانی مدت ارائه می شود. یک محصول ارزان  و بدون پشتیبانی حتی می تواند مانعی در راه توسعه یک وب سایت در آینده باشد. یعنی طراح با استفاده از تکنیک های ساده یک محصول ضعیف را به کارفرما ارائه می دهد که برای توسعه و بهبود آن در آینده مشکلات فراوانی پیش رو است.

بسیاری از صاحبان کسب و کار برای کاهش هزینه ها طراحی سایت های وردپرسی را ترجیح می دهند اما باید به این نکته اشاره کرد که سایت های وردپرسی هم نیاز به پشتیبانی سایت وردپرسی دارند. طبیعتا هزینه پشتیبانی وردپرس از پشتیبانی سایت های دیگر مقرون به صرفه تر خواهد بود. برای بهره مندی از خدمات پشتیبانی وردپرس از طریق سایت و یا شماره تلفن های موجود در سایت با ما ارتباط برقرار کنید.

تصور کنید که طراح وب از یک قالب آماده رمزگذاری شده استفاده نماید. بعد از مدتی صاحب وب سایت تصمیم به تغییر در طراحی آن سایت داشته باشد بدون آنکه لینک و محتوا های سایت فعلی و کارهایی که برای سئوی آن انجام شده آسیب ببیند.

 اما این رمز گذاری می تواند برای صاحب سایت یک محدودیت جدی برای توسعه بیشتر سایت باشد. در این حالت صاحب وب سایت باید به طراح سایت مراجعه کند و اگر طراح به رمزنگاری قالب دسترسی ندارد این به معنی پایان آن وب سایت است.

طراحی سایت باید بر روی یک قالب جدید که از  ابتدا با دقت انتخاب شده است انجام گیرد. به همین منظور استفاده از وردپرس و قالب های آماده بدون رمز که پشتیبانی راحت تری دارند به شما توصیه می شود. هزینه پشتیبانی سایت وردپرسی در این صورت بسیار پایین تر از روش های دیگر پشتیبانی سایت خواهد بود.

متاسفانه معمولا مشتری های زیادی با ما تماس می گیرند که از طراح غیر حرفه ای وب سایت خود ناراضی هستند و می خواهند پروژه را به شرکت ما بسپارند. اما طراح وب سایت مقاومت کرده و رمزهای مهم سایت را به صاحب وب سایت تحویل نمی دهد و یا در این انتقال مشکلاتی را به وجود می آورد. قدم اول توسعه وب سایت را باید به درستی برداشت. یعنی شرکتی مورد اطمینان انتخاب کنیم که علاوه بر داشتن سابقه درخشان در این حوزه در صورت بروز مشکل به قانون پاسخگو باشد و حضور مداوم شرکت ارائه کننده خدمات پشتیبانی سایت آینده وب سایت را تضمین کند.

مزایا و اهمیت پشتیبانی سایت

مزایای پشتیبانی وب سایت فراوان است و در نتیجه باعث بهبود و حفظ سئوی وب سایت و جلب رضایت مخاطبان و افزایش درآمد می شود. با اطمینان می توان گفت بعد از طراحی یک سایت، مهم ترین کار پشتیبانی آن وب سایت می باشد. با پرداخت هزینه پشتیبانی وب سایت موفقیت وب سایت شما تضمین می شود.

مسلما اگر پشتیبانی وب سایت نباشد بعد از یک مدت وب سایت شما به خاطر باگ های زیادی از کار می افتد از این رو با وجود اینکه شاید پرداخت هزینه پشتیبانی سایت وردپرس بالا به نظر بیاید اما خدمات پشتیبانی سایت وردپرس می تواند برای کسب و کار شما سود آور باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت پشتیبانی سایت با ما تماس بگیرید.

شما همچنین می توانید از پکیج پشتیبانی سایت اقتصادی ما اتسفاده کنید و هزینه های خود را از این طریق کاهش دهید. این پکیج شامل خدمات پشتیبانی سئو هم می شود که با خرید این پکیج دیگر نیازی به پرداخت هزینه پشتیبانی سئو سایت نیست. مجموعه وب آبان با سابقه طولانی در زمینه سئو و پشتیبانی سایت فعالیت دارد.

سئو فرایندی است که به باید به صورت مداوم انجام شود و و نمی توان این فرایند را در یک یا دو ماه انجام داد بنابراین اگر می خواهید سایت تان به صفحه یک گوگل برسد به خدمات پشتیبانی سئو سایت نیاز خواهید داشت.

مدیریت و پشتیبانی سایت بسیار سخت خواهد شد و بیشتر کاربران و مشتریانی که از وب سایت شما بازدید می کردند را از دست می دهید.

پشتیبانی سایت تهران

ما در وب آبان معتقدیم که محصول بدون پشتیبانی ارزش چندانی ندارد. تصور کنید کسی محصولی را ارائه دهد که نیاز به دادن گارانتی نداشته باشد، و شاید در ساخت آن کم کاری کنند. مهم تر از همه اینکه در حوزه نرم افزار و وب سایت، یک وب سایت از  آنالیز دقیق تشکیل شده است، هر کارشناس نرم افزار حرفه ایی برای حل مشکل یک سایت نیاز دارد که کدها و ساختار آن را درک کند تا بتواند مشکل سایت را حل کند. بنابراین برای فهم کدهای یک وب سایت به جهت پشتیبانی سایت نیاز به زمان است و گرنه سرعت عمل پایین و زمان پاسخ دهی و حل مشکل سایت بالا می رود.

آیا استخدام پشتیبان سایت امری ضروری است؟

نگهداری از وب سایت نیاز به دانش تخصصی و تجربه دارد و کاری نیست که توسط افراد غیر حرفه ایی انجام شود. از طرفی نیاز به واکنش سریع دارد. فردی که مسئولیت نگهداری و پشتیبانی وب سایت را بر عهده دارند می توانند با کمک ابزارهایی بروز مشکل را سریعا شناسایی و حتی پیش از بروز از آن پیشگیری کنند تا زمان کمتری سایت غیر فعال باشد و رفع ایرادات زمان کمتری صرف شود.

عملکرد صحیح و سریع یک سایت عامل بسیار مهمی برای سئو (رتبه سایت در موتورهای جستجو) و تجربه کاربری یک سایت است. بنابراین عملکرد نامطلوب سایت شما نزد کاربران دیدگاه منفی را از یک کسب و کار ایجاد می کند. بنابراین وب سایت شما می بایست همیشه سالم و در صورت بروز مشکل سریعا رفع عیب گردد و گرنه هزینه هایی به مراتب بیشتر از هزینه پشتیبانی سایت برای کسب و کار و سئوی سایت بوجود خواهد آورد. 

اکنون که اطلاعات لازم مربوط به جزئیات و تعرفه پشتیبانی وب سایت را در اختیار دارید می توانید با اطمینان خاطر از خدمات طراحی سایت و پشتیبانی وب آبان استفاده کنید. برای دریافت لیست خدمات پشتیبانی سایت و  اطلاع از هزینه پشتیبان سایت وردپرس و هزینه پشتیبانی سئو با ما تماس بگیرید.

"*" indicates required fields

4/5 - (3 امتیاز)